Aunvik, Jan(1948-2001)
Kristus på Korset 1981
Olje på lerret
90x65
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
90x65
Vurdering