Aunvik, Jan(1948-2001)
To 1986
Radering, lysmål
43x30
Signert og datert nede t.h.: Jan Aunvik 86
Nummerert nede t.v.: 18/75. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Radering, lysmål
43x30
Vurdering
NOK 1 000–1 500