Fjell, Kai(1907-1989)
Gjensitteren 1936
Olje på lerret
126x145
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -36
?, kat.nr. 40.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 64 000
Olje på lerret
126x145
?, kat.nr. 40.
Vurdering