Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Gjensitteren 1936

Olje på lerret
126x145
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -36

?, kat.nr. 40.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 64 000