Grøstad, Terje(1925-2011)
Telespringar 1986
Tresnitt, lysmål
34x37
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1986
Nummerert nede t.v.: 30/260. Påtegnet "Tresnitt" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 600