Aulie, Reidar(1904-1977)
Sne ved sjøen
Litografi, lysmål
46x53
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 260/360.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
46x53
Nummerert nede t.v.: 260/360.
Vurdering
NOK 1 000–1 500