Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1961
Litografi, lysmål
50x49
Signert og datert nede på midten: Appel 61
Nummerert nede t.h.: 34/115.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 6 500
Litografi, lysmål
50x49
Nummerert nede t.h.: 34/115.
Vurdering