Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1961

Litografi, lysmål
50x49
Signert og datert nede på midten: Appel 61

Nummerert nede t.h.: 34/115.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 6 500