Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Strand, Svein(1934-2020)
Byutkant

Akvarell/gouache, lysmål
35x45
Signert nede t.h.: Strand

Hjørnet Bydøy Allé/Drammensveien.

Bergens Kunstforening 1980, kat.nr. 81.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00