Litografi med håndkolorering
42x60
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 11 500
Litografi med håndkolorering
42x60
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 10 000