Tapies, Antoni(1923-)
Litografi/collage
63x91
Signert nede t.h.: Tapies
Nummerert nede t.v.: 41/50.
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Litografi/collage
63x91
Signert nede t.h.: Tapies
Nummerert nede t.v.: 41/50.
Vurdering
NOK 25 000