Bratland, Jacob(1859-1906)
Tun med sittende kvinne
Olje på lerret
52x70
Signert nede t.v.: Jac Bratland
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
52x70
Vurdering