Kavli, Arne(1878-1970)
Varm dag
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 162.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering