Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Hagen, Else(1914-2010)
Barn ved strand

Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: Else Hagen

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000 med forbehold