Schøyen, Carl(1848-1875)
Ringebu kirke
Olje på lerret, oppklebet på plate
32x50
Usignert.
Påtegnet med tittel og kunstnernavn på lapp, på baksiden fra utstillingen i 1914.
Norges Jubilæumsutstilling 1914, Kristiania.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500