Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinneportrett
Olje på lerret
89x81
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Angivelig kunstnerens hustru.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 94 000
Olje på lerret
89x81
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Angivelig kunstnerens hustru.
Vurdering