Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinne- og mannsportrett 1915
Olje på lerret
46x51
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -15
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 195 000
Olje på lerret
46x51
Vurdering
NOK 200 000–300 000