Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinne- og mannsportrett 1915

Olje på lerret
46x51
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -15

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 195 000