Krohg, Per(1889-1965)
Tunisisk landskap
Olje på plate
38x46
Signert og stedsbestemt nede t.h.: Per Krohg Nefta Tunis.
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Ragnhild. Påtegnet på baksiden av platen: Dans l'oasis esquine. Tunesisk landskap.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000