Lund, Henrik(1879-1935)
Aften 1919
Olje på lerret
93x94
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -19
Angivelig fra Skåtøy.
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 41, med tittel: Aften.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000