Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Oppstilling med krukke og frukt 1934

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: J Rian 34

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000