Rian, Johs.(1891-1981)
Oppstilling med krukke og frukt 1934
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: J Rian 34
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
33x41
Vurdering