Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Naken kvinne og mann
Rian, Johs. (1891-1981)
Naken kvinne og mann

Tresnitt
50x40,5
Signert nede t.h.: J Rian

Hengslet. Margene beskåret. Har vært brettet rundt glass ved gammel innramming, brettene er presset ned. Kan være unika, eller et meget begrenset opplag.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000