Lund, Henrik(1879-1935)
Portrett av Agnes Mowinckel 1918
Olje på lerret
75x60
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -18
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 151 med tittel: Agnes Mowinckel.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000