Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kvinner i sydlandsk hage
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinner i sydlandsk hage

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering