Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinner i sydlandsk hage
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: J Rian
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: J Rian
Vurdering