Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinner i sydlandsk hage

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: J Rian

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000