Sparre, Victor(1919-2008)
Vårlengsel 1981
Olje på lerret
81x66
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -81
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000