Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne på hagetrapp
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 250 000–300 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 250 000–300 000