Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Christianiafjorden
Olje på lerret
70x89
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
70x89
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering