Brun, Harald(1873-1927)
Pikeportrett 1920 (10)
Olje på lerret
68x47
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: H. Brun. 1920. (10?)
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
68x47
Vurdering