Hennig, Otto(1871-1920)
Høstlandskap 1916
Olje på lerret
121x121
Signert og datert nede t.v.: Otto Hennig 16
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold
Olje på lerret
121x121
Vurdering
NOK 25 000–30 000