Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Gaustadtoppen 1858
Balke, Peder (1804-1887)
Gaustadtoppen 1858

Olje på plate
47x58
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Balke 58?

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering