Balke, Peder(1804-1887)
Gaustadtoppen 1858
Olje på plate
47x58
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Balke 58?
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på plate
47x58
Vurdering