Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Seilere
Balke, Peder (1804-1887)
Seilere

Olje på plate
9x11,5
Signert nede t.h.: Balke

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 153, med tittel: Seilere.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 42 000