Balke, Peder(1804-1887)
Seilere
Olje på plate
9x11,5
Signert nede t.h.: Balke
Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 153, med tittel: Seilere.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på plate
9x11,5
Signert nede t.h.: Balke
Vurdering
NOK 30 000