Sæle, Hans(1954-)
Gogsjøpiken
Litografi, lysmål
56x44
Signert nede t. h.: Hans Sæle
Nummerert nede t. v.: 30/165. Påtegnet med titel samt orig lito nede på arket.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 12 000
Litografi, lysmål
56x44
Signert nede t. h.: Hans Sæle
Vurdering
NOK 3 000