Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Sæle, Hans(1954-)
Gogsjøpiken

Litografi, lysmål
56x44
Signert nede t. h.: Hans Sæle

Nummerert nede t. v.: 30/165. Påtegnet med titel samt orig lito nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 12 000