Jacobsen, August(1868-1955)
Interiør 1904
Olje på lerret
66x84
Signert og datert nede t.v.: Aug Jacobsen 1904.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
66x84
Vurdering