Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Fra Alfarnæs i Romsdalen
Olje på plate
27x45
Signert nede t.v.: Herman W Anker
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
27x45
Vurdering