Sømme, Jacob(1862-1940)
Ryggvendt gutt 1896
Olje på lerret
49x32
Signert og datert nede t.v.: Jacob S. 96
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
49x32
Vurdering