Hansteen, Nils(1855-1912)
Dansk bøkeskog 1891
Olje på lerret
63x84
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1891
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Dansk Bökeskov.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold