Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Dansk bøkeskog 1891

Olje på lerret
63x84
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1891

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Dansk Bökeskov.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000 med forbehold