Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Eiebakke, August(1867-1938)
Landskap med kvinne og barn 1912

Olje på lerret
61x75
Signert og datert nede t.h.: AE 1912

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000 med forbehold