Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Mennesker og tre fakler 1932
Rian, Johs. (1891-1981)
Mennesker og tre fakler 1932

Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: J Rian 32

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 45.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000