Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Mennesker og tre fakler 1932

Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: J Rian 32

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 45.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000