Rian, Johs.(1891-1981)
Mennesker og tre fakler 1932
Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: J Rian 32
Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 45.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000