Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Seilbåt i opprørt sjø
Balke, Peder (1804-1887)
Seilbåt i opprørt sjø

Olje på plate
7x12
Signert nede t.h.: Balke

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 37 000