Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Seilbåt
Balke, Peder (1804-1887)
Seilbåt

Olje på plate
7x11
Signert nede t.h.: Balke

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Tilslag NOK 15 000