Heiberg, Jean(1884-1976)
Pæretre 1937
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1937
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 117.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000