Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Folkevise 1980

Olje på lerret
101x86
Signert og datert nede t.h. og nede t.v.: J Rian 80.

Signert og datert av kunstneren: 18 mars 1980, på baksiden, på blindrammen. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000