Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Komposisjon 1973
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1973

Olje på lerret
99x84
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: J Rian 73

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 98 000