Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fra Voss 1830
Olje på papir, oppklebet på plate
17x27
Usignert
Stedsbestemt og datert nede t.h.: 1830 Voss 2. juli.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
17x27
Usignert
Vurdering