Blache, Christian(1838-1920)
Norsk seilskute i havn 1917
Olje på lerret
61x95
Signert og datert nede t.v.: Chr Blache 1917.
Dansk marinemaler.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 34 000
Olje på lerret
61x95
Dansk marinemaler.
Vurdering
NOK 30 000–50 000