Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Landskap
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Landskap

Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x50
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.

Antagelig fra Sigdal.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000