Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Landskap
Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x50
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Antagelig fra Sigdal.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
33x50
Antagelig fra Sigdal.
Vurdering
NOK 70 000–90 000