Munch-Auksjonen 2004

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00

Fiolinkonserten
Munch, Edvard (1863-1944)
Fiolinkonserten

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 535x710 mm Motivet: 472x542 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1903
Sch.nr. 211. Woll nr. 243.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Tilslag NOK 200 000

Violin Concert
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 535x710 mm Image: 472x542 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
1903. Sch.no. 211. Woll no. 243.