Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00
Teaterprogram: Peer Gynt

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 250x317 mm Motivet: 250x298 mm
papir Usignert

1896
Sch.nr. 74. Woll nr. 82.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Tilslag NOK 36 000

Theatre Programme: Peer Gynt
Lithograph printed in black on medium thin beige paper
Sheet: 250x317 mm Image: 250x298 mm
Unsigned
1896. Sch.no. 74. Woll no. 82.