Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Fra Jæren 1896

Olje på lerret
42x90
Signert og datert nede t.v.: Fredrik Kolstö -96.

Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 18 000