Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinnehode

Blyant og akvarell på papir, lysmål
24x19
Signert nede t.h.: J Rian

Signert og datert på baksiden av innramming: J Rian 1940.

Vurdering

Tilslag NOK 6 000