Togrøyk (Jernbaneundergang)
Litografi
38x31,5
Signert med blyant nede t. h.: E Munch
Sch.nr. 485. MM G 419. Fra 1920. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000