Nielssen, Finn(1908-1962)
Augustlandskap, Fra Gamle Hellesund

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: Fini

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Finn Nielssen (Fini): Augustlandskap, Gamle Hellesund 1948.

Vurdering

Tilslag NOK 13 000