Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Pelikan 1969

Serigrafi, lysmål
57x44
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.

Nummerert nede t.v.: 7/250.

Vurdering
NOK 1 500–2 000